Kariyeradam %96,2 Başarı Oranı ile Zirve de ! | Dünyam GazetesiDünyam Gazetesi

20 Eylül 2022 - 23:16
SON DAKİKA

Kariyeradam %96,2 Başarı Oranı ile Zirve de !

reklam
Kariyeradam %96,2 Başarı Oranı ile Zirve de !
Son Güncelleme :

23 Nisan 2020 - 11:09

reklam

Kariyeradam Başarıları ve Kariyer Adam ile ilgili tüm haberler Dünyam Gazetesi’nde.

Türkiye’nin uzaktan eğitimde 1 numaralı eğitim kurumu  her geçen gün çalışmalarına hızla devam ediyor. Yapılan araştırmalara göre son yıllarda hem kolaylık hem de hızlı erişilebilir olması nedeniyle uzaktan eğitime olan talep önceki yıllara göre artmış durumda.

Uzaktan Eğitim nedir?

Uzaktan Eğitim Sistemi ülkemizde yaygın olarak kullanılan ve öğrenci dünyanın neresinde olursa olsun internet üzerinden online olarak eğitimlere katılabildiği ve 21. yüzyılın en çok tercih edilen eğitim sistemlerinden biridir. Kariyer Adam, uzaktan eğitim çalışmalarına 2010 yılında başlayarak son 7 yıl içerisinde binlerce mezun vererek eğitim dünyasındaki sınıf kavramına yeni bir boyut kazandırmıştır. Öğrencilerin evlerinden derslere katılarak veya videolar izleyerek kendilerini geliştirebildiği bu sistemde zamandan tasarruf edilerek eğitimin daha kaliteli olmasına özen gösteriliyor.

Kariyer Adam’ın Uzaktan Eğitimdeki Başarısı

2014 yılında theforbest400.com web sitesinde yapılan ve bir çok uzaktan eğitim kurumunun da aralarında bulunduğu bir ankete göre Avrupa’nın En İyi Uzaktan Eğitim Kurumu  olarak belirlendi. Binlerce kişinin katıldığı anketin sonuçlarına göre hem ülkemizde hem de uluslararası camiada uzaktan eğitime yapılan yatırımların ne kadar verimli olduğunu görüyoruz.

Kariyer Adam’ın şu anda en önem verdiği ve üzerinde detaylıca incelemeler, araştırmalar yaptığı eğitim ise İnsan Kaynakları. Bu alanda yapılan eğitimlerde hem bilgili ve donanımlı kişiler yetiştirmek hem de istihdam edilmeye yönelik çalışmalar yapılarak sektördeki eksiklikler tamamlanmaktadır.

İnsan Kaynakları Teşvik Programı

Memuratamalari.com haber sitesinde yayınlanan İş Yönlendirme Garantili Teşvik Programı günümüzün en popüler eğitimlerinden biri. Bu eğitimi alarak işe yerleşenlerin sayısı da gün geçtikçe artıyor. Ülkemizdeki İnsan Kaynakları alanında yapılan istihdamlar işsizlikle mücadelenin en önemli adımlarından biri haline geldi. Tüm bunlar yapılırken bir yandan süreçlerin nasıl devam edeceği konuşulurken diğer yandan da istihdam konuşuluyor.

İŞKUR’un İstihdama Etkisi

Bildiğiniz üzere  İŞKUR’un Ankara’da faaliyete devam eden bir Özel İstihdam Bürosu. Kendi alanında ve daha bir çok alanda istihdam faaliyetleri gösteren ve bunların takibini yapan bir kurum. Eğitimler yaklaşık olarak 2 ay sürüyor ve bu eğitimlerin ardından öğrencilerin iş yönlendirmeleri yapılıyor.

Sonuca Gelecek Olursak

Kariyer Adam Uzaktan Eğitim Kurumu hem Milli Eğitim Bakanlığı’na hem de İŞKUR’a bağlı bir eğitim kurumudur. Eğitim alanında ve istihdam alanında bir çok yenilikler yaparak uzaktan eğitimi başka bir boyuta taşıyor. Uzman eğitimciler, danışmanlar ve tüm çalışanlarıyla önceliği eğitimdeki kaliteye odaklanmaktadır.

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam